Korzystanie z witryny wiesci.info.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Akceptuję Politykę plików cookies (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Dzień Seniora w Gołaczewach po raz piąty!

Integracja pokoleniowa

Po raz piąty Rada Sołecka i sołtys Gołaczew, z pomocą miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich, zorganizowali w remizie Dzień Seniora. W części artystycznej przybyli goście obejrzeli inscenizację bożonarodzeniową, występ zespołu śpiewaczego oraz wysłuchali kolęd w wykonaniu młodzieży. Druga część, to biesiada połączona z poczęstunkiem i wspólnym śpiewaniem przy akompaniamencie akordeonu.

Przybyłych seniorów oraz gości powitał sołtys Andrzej Bocianowski wraz z przedstawicielką miejscowego KGW Barbarą Ćwik. Obok integracji pokoleniowej, tak scharakteryzowała ona cel zorganizowania spotkania: -„Pragniemy państwu, Drodzy Seniorzy, podziękować za tworzenie wizerunku naszej wsi i naszego środowiska lokalnego. To wy zmienialiście na lepsze naszą wieś i to dzięki wam jest ona dzisiaj tak reprezentacyjna, schludna i zasobna. Od was uczyliśmy się tradycji religijnej, kulturowej, regionalnej, która jest wizytówką każdego środowiska.”
Relacja - w najnowszym wydaniu Wieści Wolbromskich.

 


 

OCEŃ SZPITAL

CZYTAJ WIĘCEJ