Oceń szpital

MAMO - OCEŃ SZPITAL

 

Od 2012 roku działa portal Fundacji Rodzic po Ludzku www.GdzieRodzic.info, który ma pomóc mamom w wyborze miejsca do porodu. Na portalu znajdują się rzetelne informacje, które Fundacja pozyskuje od szpitali. Można dowiedzieć się, ile jest łóżek na salach porodowych, czy są dostępne pojedyncze sale i jaki jest ewentualny koszt takiej usługi. Mamy mogą przeczytać, czy będą mogły spontanicznie poruszać się w trakcie porodu, jakie jest dostępne wyposażenie sali porodowej, jakie w danym szpitalu są metody łagodzenia bólu, czy jest możliwości rodzenia z osobą towarzyszącą, czy jest realizowany pierwszy kontakt „skóra do skóry” z dzieckiem po porodzie. Udostępniane są tam również  statystyki dot. m.in.  ilości wykonywanych cesarskich cięć czy nacięć krocza w danej placówce.

Najważniejsze jest jednak to, że mamy, które już urodziły, mogą ocenić szpital i napisać, czy informacje podane przez placówkę, są prawdziwe. Mogą opisać swój poród i wszystkie emocje z nim związane, skomentować opiekę personelu i wystawić ocenę. To jedyny i najlepszy sposób, aby zweryfikować poziom opieki na oddziałach położniczo - ginekologicznych i noworodkowych w Polsce.

Dlatego, jeśli jesteś mamą, która urodziła w szpitalu w Miechowie lub w Olkuszu, bardzo prosimy – OCEŃ SZPITAL i napisz swoją opinię. Twoja ocena może stać się drogocenną wskazówką dla innych kobiet przygotowujących się do porodu. One, tak jak Ty, poszukują rady i wsparcia w podejmowaniu tej trudnej decyzji, która może mieć wpływ na wiele miesięcy czy nawet lat życia i macierzyństwa. Napisz kobietom, czy szpital, w którym rodziłaś, należy omijać szerokim łukiem, czy może warto nadrobić kilkanaście kilometrów i właśnie tam wydać na świat swoje dziecko? Moc jest w Twoich rękach, wykorzystaj ją, a kobiety będą Ci bardzo wdzięczne!

 

WEJDŹ NA WWW.GDZIERODZIC.INFO, ZAREJESTRUJ SIĘ I OCEŃ SZPITAL!


Dziękujemy!


 

OCEŃ SZPITAL

CZYTAJ WIĘCEJ