Korzystanie z witryny wiesci.info.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.

Akceptuję Politykę plików cookies (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Tenis stołowy – II liga kobiet w Wolbromiu

Na początek – lekcja pokory

18 kwietnia, w sali Zespołu Szkół w Wolbromiu, w ramach rozgrywek II Ligi Kobiet grupy VI małopolsko - podkarpackiej, drużyna UKS Wolbrom gościła drużyny z Podkarpacia: UKS GIM-5 Stal Stalowa Wola oraz UKS MOSiR Karpaty Krosno.

Drużyny te w ostatnim roku występowały w I lidze kobiet, ale sytuacja finansowa zmusiła ich do wycofania się rozgrywek. Nasza drużyna, która istnieje dopiero pierwszy rok, przygotowana była na lekcję nauki i pokory. I tak się też stało. W pierwszym meczu uległa stosunkiem 9 - 1 drużynie UKS GIM-5 Stal Stalowa Wola. Jedyny punkt dla naszej drużyny wywalczyła Justyna Stanek
Również w drugim meczu nasze ping-pongistki poległy z UKS MOSiR Karpaty Krosno 9 - 1. I jak w pierwszym meczu, jedyny punkt zdobyła Justyna Stanek.

Więcej - w bieżącym wydaniu Wieści Wolbromskich, a zdjęcia - na naszym profilu na facebooku.

 


 

OCEŃ SZPITAL

CZYTAJ WIĘCEJ